Tepelná čerpadla - Klimatizace - Solární systémy - Kotlíková dotace

Komplexní řešení úspory tepla pro váš dům.

Fancoily

Tepelné konvertory fancoil jsou určeny pro zajištění tepelné pohody v prostorech s možností provozního režimu topení a chlazení. Jsou vybaveny tepelným výměníkem, ventilátorem a řídícím a ovládacím panelem s termostatem, případně řídící elektronikou.

 

  

fcu

Nástěnné jednotky CarismaFly CVP, CVP-ECM
FancoilyCarismaFly jsou nástěnné fancoily s moderním zajímavým designem a kompaktními rozměry, které vynikají tichým chodem, snadnou montáží i údržbou. Jsou k dispozici v celkem čtyřech velikostech vždy v 2-trubkovém provedení s možností doplňkového elektrického topného tělíska.
FancoilyCarismaFly jsou vybavené buď asynchronním vícerychlostním jednofázovým motorem nebo elektronicky komutovaným EC motorem s možností spojité regulace otáček řídícím signálem 0-10V. EC motory jsou díky spojitému řízení a podstatně nižší hlučnosti nejen uživatelsky příjemné, ale současně pracují i s vyšší účinností než asynchronní motory.


crcParapetní jednotky Carisma CRC, CRC-ECM
FancoilyCarisma jsou výsledkem dlouholetých zkušeností s vývojem, výrobou a instalací v řadě evropských zemích, kdy byly brány v úvahu nejen požadavky na líbivý design a vysoký instalovaný výkon, ale zejména potřebu spolehlivého a dlouhého provozu při zachování minimální hlučnosti.
FancoilyCarisma jsou vybavené buď asynchronním vícerychlostním jednofázovým motorem nebo elektronicky komutovaným EC motorem s možností spojité regulace otáček řídícím signálem 0-10V. EC motory jsou díky spojitému řízení a podstatně nižší hlučnosti nejen uživatelsky příjemné, ale současně pracují i s vyšší účinností (o 30-75%) než asynchronní motory.


Kazetové jednotky SkyStar SK, SK-ECM
Jednotky SkyStar jsou fancoily určené pro instalaci do kazetových stropů. Velký rozsah chladících a topných výkonů, variabilita regulace a široká škála příslušenství spolu s líbivým designem, to vše fancoilySkyStar předurčuje pro použití v aplikacích s vysokými nároky na uživatelský komfort.
FancoilySkyStar jsou vybaveny buď asynchronním vícerychlostním jednofázovým motorem nebo elektronicky komutovaným EC motorem s možností spojité regulace otáček signálem 0-10V. EC motory jsou díky spojitému řízení a podstatně nižší hlučnosti nejen uživatelsky příjemné, ale současně pracují s vyšší účiností (o 30-75%) než asynchronní motory.


Vysokotlaké jednotky Carisma CRSO, CRS-ECM
Jednotka Carisma ve vysokotlakém provedení je vyráběna ve čtyřech velikostech, se 3-řadými nebo 4-řadými výměníky s možností doplnění o 1-řadý / 2-řadý výměník popřípadě elektrické topné tělísko. Každý fancoil umožňuje výběr celkem z pěti rychlostí otáček ventilátoru a maximální externí tlak (dle velikosti jednotky a zvolené rychlosti otáček) může být až 80 Pa.
Stejně jako u ostatních fancoilových jednotek řady Carisma, je i u vysokotlakého provedení Carisma CRS na výběr ze dvou variant motorů a to buď klasického asynchronního nebo elektronicky komutovaného (EC motoru).

JVP system s.r.o. 
Slovanská 38, 326 00 Plzeň

 

mobil: +420 727 960 360
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2015 JVP system s.r.o.

SSL certifikát

Doporučujeme navštívit nabídku klimatizace a vrata Hörmann.
Pro osvěžení doporučujeme navštívit stránky Zmrzlina Plzeň.