Klimatizace Panasonic

klimatizace Panasonic

Poptávka

 

Firma Panasonic vyrábí klimatizační techniku od roku 1958, v této oblasti vlastní na patentů. Klade vysoký důraz na ekologický provoz a vysokou úroveň proškolenosti montážních a servisních techniků.

 

Hlavní řadou klimatizačních jednotek je řada ETHEREA

Etherea s vylepšeným senzorem Econavi a novým systémem čištění vzduchu Nanoe-G: výjimečná účinnost, pohodlí a zdravý vzduch ve spojení s nejnovějším designem.

 

Econavi je vybaveno vestavěným senzorem lidské činnosti a novou technologií detekce slunečního záření pro úpravu výkonu, které vám tak nabídne maximální pohodlí v každém okamžiku a současně úsporu energie.

 

Econavi nejen optimalizuje směr a objem proudu vzduchu podle přítomnosti člověka, ale také automaticky snižuje výkon chlazení za nepřítomnosti/nízké intenzity slunečních paprsků. S Econavi můžete dosáhnout úspory energie až 38 % a současně zvýšit pohodlí vašeho domova.

 

Revoluční systém čištění vzduchu Nanoe-G dále využívá jemné nano částice pro odstranění a zneškodnění 99% mikroorganismů, jako jsou bakterie, viry a spory plísní, jak ze vzduchu, tak přilnavé.

Přílohy:
Stáhnout soubor (02_RAC.pdf)Katalog klimatizace Panasonic22894 kB